0

دربـاره مـا

گـروه صنعتـی نفیس پـارت

گروه صنعتی نفیس پارت ، در طی بیش از چهار دهه فعالیت در صنعت،سعی در توسعه زیرساخت ها و افزایش رضایت مشتریان داشته است .
این مجموعه تولیدی ، پژوهشی با تکیه بر دانش فنی و تجربه نیروی انسانی متخصص به عنوان یک مجموعه بزرگ در حوزه های ذیل فعالیت میکند :

گروه صنعتی نفیس پارت

قطعـات بتنی نفیس پـارت بینـالود

شرکت قطعات بتنی نفیس پارت بینالود واقع در شهرک صنعتی خیام ، از واحد های تولیدی زیر مجموعه گروه صنعتی نفیس پارت می باشد که در زمینی به مساحت ۱۰٫۰۰۰ متر مربع اقدام به سرمایه گذاری در صنعت ساختمانی کشور نموده است.
این شرکت نسبت به راه اندازی خط تولید قطعات پیش ساخته بتنی اقدام نمود که این خط جز ء بروز ترین و مجهزترین ماشین آلات تولید قطعات پیش ساخته بتنی در کشور می باشد که قادر به تولید انواع کفپوش ، جدول ، کانیوو (آبرو) ، بلوک های ساختمانی و قطعات پیش ساخته بتنی تا ابعاد ۱۳۵*۱۳۵ سانتی متر با ظرفیت تیراژ بسیار بالاتر از دیگر صنایع فعال در این زمینه می باشد.

واحـد تولید قطعـات بتنـی غیر همسطـح

واحد تولید قطعات بتنی غیر مسلح این شرکت در سال ۱۴۰۰ توسط گروه صنعتی نفیس پارت راه اندازی شده است. این واحد با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن ، قطعات بتنی پیش ساخته با روش پرس خشک را تولید می نماید.
از جمله مزایای رقابتی واحد تولید قطعات بتنی بینالود می توان به تنوع در اندازه و اشکال محصولات ، کیفیت و تیراژ بالای این شرکت اشاره نمود. سایر مشخصات و مزایای محصولات قطعات بتنی بینالود عبارتند از :

خـط مشـی

شرکت قطعات بتنی نفیس پارت بینالود ، بعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات بتنی شرق کشور ، در راستای جهت گیری اهداف استراتژیک و نگرش تولید هدفمند ، ضمن پایبندی به الزامات قانونی و مقررات ملی و بین المللی و استاندارد ISO9001 :2015 ، سیستم مدیریت کیفیت خود را بر مبنای اهداف ذیل بنا نهاده است :